SPRAWNA JA! w Warszawie 25-26 września 2017 r.

Trzecia impreza zdrowotna odbyła się w Warszawie. Tym razem dopisała piękna pogoda. W Warszawie obok programu meetingu Sprawna ja! miały miejsce uroczystości związane z X jubileuszem istnienia Warszawskiego Klubu Amazonki.

Poniżej fotorelacja z biegu Nordic Walking.

Zbiórka uczestniczek pod przewodnictwem prezes Federacji, Krystyny Wechmann oraz prezes Warszawskich Amazonek, Romany Nawary.1.jpg

Wspólny okrzyk! JEST JAK JEST! SPRAWNA JA! NORDIC WALKING! Oj było głośno przy Bielańskim Ratuszu. Zachęcamy do obejrzenia filmiku na naszej stronie Facebook.2.jpg

3.jpgNastępnie Panie przystąpiły do intensywnej rozgrzewki. Nie jeden obserwator był w szoku w jak dobrej formie są Amazonki.

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Niedługo później zbiórka przed punktem startu 3 kilometrowego biegu.

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

Raptem kilkanaście minut później mogliśmy powitać pierwszą Uczestniczkę biegu. Gratulujemy wszystkim Paniom za przekroczenie mety w tak krótkim czasie. W biegu brały udział również dwie Panie poruszające się o kulach. Wszystkie uczestniczki ukończyły zawody z uśmiechem.

13.jpg

14.jpg

Na pikniku informacyjno-edukacyjnym nie zabrakło uroczystości wręczenia dyplomów oraz pucharów.

15.jpg

16.jpg

Były to piękne chwile, w przyjaznym gronie. Taka solidarność porusza serca nie tylko samych Amazonek, ale każdego kto ma okazję poznać te Panie poprzez takie inicjatywy.

Gratulujemy i życzymy sobie więcej takich spotkań.

Meeting jest realizowany w ramach projektu pn. „Jest jak Jest. Sprawna Ja” dofinansowanego ze środków PFRON.

Ostatnio zmienianyśroda, 27 wrzesień 2017 11:32
Zaloguj się, by skomentować